Değerli Eczacılar,

Siz de benim gibi her gün nöbet listesi oluşturmakla uğraşmaktan yorulduysanız, işte size müjdeli bir haber: NöbEtmatik sayesinde artık bu işle uğraşmanıza gerek yok! NöbEtmatik ile tam otomatik güncellemeli nöbet panosu sistemine sahip olabilirsiniz.

32 farklı ilde 250 referansı olan NöbEtmatik, sadece nöbet listesi hazırlama sürecinizi hızlandırmakla kalmıyor, aynı zamanda insan hatası riskini de ortadan kaldırıyor. Manuel olarak yapılan işlemleri otomatik hale getirerek size hem zaman kazandırıyor hem de işinizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

NöbEtmatik, eczanenizin kablosuz ağına bağlanarak her gün İl Eczacılar Odası web sitesi üzerinden tam otomatik olarak günün nöbetçi eczanelerini güncelliyor. Böylece mesai bitiminde nöbetçi eczaneleri gösteriyor, hafta sonu ve resmi tatillerde de gün boyu nöbetçi eczaneleri takip edebiliyorsunuz. Ayrıca, nöbet tabelasını otomatik olarak hazırlayarak eczanenizin diğerlerinden ayrışmasını sağlıyor, farkındalık yaratıyor.

NöbEtmatik ile nöbet listelerinizdeki hataları ortadan kaldırıp müşterilerinizi yanlış yönlendirmeyi önleyebilirsiniz. Nöbet panonuzun IP65 standartlarına uygun olarak tasarlanması, su geçirmez özelliğiyle dış etkenlere karşı dayanıklı olduğunu gösteriyor.

NöbEtmatik’in sunduğu kaliteli hizmetin yanı sıra, 2 yıl tam garanti ve 30 gün para iade garantisi ile güvenli bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Hem işinizi kolaylaştırmak hem de müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunmak için NöbEtmatik’i tercih edebilirsiniz.

32 farklı ilde 250+ referansı ile NöbEtmatik’in kalitesi ve güvenilirliği konusunda hiçbir şüpheye yer yok. Hemen web sitemizi ziyaret edin ve siz de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanın. Kendinize ve işinize bu konforu sağlamak için NöbEtmatik’i hemen edinin!

Leave a Comment