NöbEtmatik büyük

NöbEtmatik ile hem reklamınızı yapın, 

hem de nöbet çıkarma yükünden kurtulun!

YENİ NESİL AKILLI TAM OTOMATİK
NÖBET TABELASI

Eczanenin Kablosuz Ağına Bağlanır Nöbetleri Eczacılar Odası web sitesi üzerinden Tam Otomatik Günceller

NöbEtmatik sayesinde sizin gibi 350+ eczacı daha rahat ve verimli bir çalışma sürecine kavuştu. Siz de bu özgürlüğü ve rahatlığı yaşamak ister misiniz?

Özellikle nöbetçi eczane takibi, zamanınızı ve enerjinizi gereksiz yere harcamanıza neden olabilir.

NöbEtmatik, sizin için bu işi otomatikleştiren, tam otomatik bir nöbet tabelasıdır. Wifi üzerinden eczacılar odasından bilgileri alarak sürekli güncel kalır. Bu sayede, nöbetçi eczaneler listesini her gün yada aylık manuel olarak güncellemeniz gerekmez.olduğumuzu ve indirimli fiyatlar ile Nöbetmatik satın almanın doğru zamanı olduğunu düşünüyoruz.

Nöbetmatik her gün nöbet kartı hazırlamak veya eski nöbet panolarınız gibi aylık olarak nöbet listesi oluşturma işinden sizi kurtarıp hayatınızı kolaylaştıran tam otomatik güncellemeli nöbet tabelası sistemidir. Nöbetmatik Eczanenin kablosuz (wifi) ağına bağlanarak her gün il Eczacılar Odası web sitesi üzerinden tam otomatik olarak günün nöbetçi eczanelerini günceller. Mesai bitiminde Nöbetçi Eczaneleri gösterir. Hafta sonu ve Resmi tatillerde de gün boyu nöbetçi eczaneleri gösterir. 

Mesai saatleri içerisinde Nöbetmatik Eczanenizin adını günün tarihini mevcut saati ve sağlıklı günler mesajını yada sizin ekleyebileceğiniz reklam yada duyuru metinini gösterir.

Eczacılık mesleği zor ve meşakkatli olabilir. Günlük nöbetlerinizi takip etmek için zaman harcamanız, müşterilerinizle ilgilenmeniz ve diğer işlerinizi yerine getirmeniz için zamanınızın önemli bir bölümünü alabilir.

Ancak, bunun artık gerekli olmadığını söylemek istiyoruz. Eczacılar için tasarlanmış yeni bir çözüm sunuyoruz: Tam Otomatik Günlük Nöbetleri Gösteren NöbEtmatik.

Bu nöbet tabelası, eczacılar için tasarlanmıştır ve günlük nöbetlerinizi kolayca takip etmenizi sağlar. Wifi üzerinden eczacılar odasından bilgileri alır ve tam otomatik olarak çalışır. Hassas ve kolay kullanımlıdır ve eczacılar için çok yararlıdır. Ayrıca, ekranınızın özellikleri arasında:

Tam otomatik olarak çalışır
Wifi üzerinden eczacılar odasından bilgileri alır
QR kodu ile nöbetçi eczanenin konumunu gösterir.
Günlük nöbetlerinizi kolayca takip edin
Zamanınızı daha etkili kullanın
Siz müşterilerinizle ilgilenin NöbEtmatik nöbetleri tam otomatik olarak takip etsin.
Sistemin en yeni güncellemesiyle, cihazın mesai saatleri dışındaki zamanlarda da kullanımı artık mümkün. Bu zaman dilimlerinde, cihazda istediğiniz reklamları veya eczanenizin adını tarihi saati veya “Sağlıklı Günler Dileriz” mesajını yayınlayabilirsiniz.

Sistemi kullanmak için sadece bir internet bağlantısı yeterlidir.. Ayrıca, tabela boyutları isteğe bağlı olarak değiştirilebilir, böylece eczanenize uygun boyutu seçebilirsiniz.

Bu sistemle ilgili daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekranlarımız uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır ve sistem kurulumu oldukça kolaydır.
Ekranımızı inceleme fırsatını kaçırmayın ve ücretsiz bir deneme yapın.
Eğer ekranımız hakkında daha fazla bilgi isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin:

Nöbetmatik 3 farklı boyutta tasarlanmıştır.

P5 16×64 cm İç ve Dış Mekan Ultra Parlak Smd Led

P8 25.6×102.4 cm İç ve Dış Mekan Ultra Parlak Smd Led

P10 32×128 cm İç ve Dış Mekan Ultra Parlak Smd Led

Ayrıca kepenk kullanan eczaneler de Nöbetmatik sistemini rahatlıkla kullanabilir. Nöbet tabelası IP65 standartlarına uygun olarak tasarlandığı için su geçirmez özelliktedir. 

Kablosuz Bağlantı

Eczanenin kablosuz internetine bağlanarak günün nöbetçi eczanelerini ilin eczacılar odası web sitesinden her sabah otomatik olarak güncelleyerek akşam mesai bitiminden sonra hafta sonu ve resmi tatillerde tüm gün nöbet panosunda gösterir.

QRCODE (Kare Kod) ile telefondan adres tarifi

Nöbetçi eczanenin konum bilgisi qrcode (Kare Kod) olarak ekranın sağında yayınlanır. Nöbetçi eczaneyi arayan kişiler tarafından akıllı telefonlarından bu kare kod okutularak nöbetçi eczanenin konumu telefonda otomatik olarak belirir ve adres tarifi akllı telefondan otomatik olarak yönlendirilir.

30 Gün Para İade Garantisi

Ürünümüzden memnun kalmazsanız 30 gün içinde koşulsuz olarak geri iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.

 Şimdi sınırlı sayıdaki NöbEtmatik sizlere özel indirimlerle.

Acele et bu fırsatı kaçırma!!!

01.

Mesai Saatlerindeki Ekran Görüntüsü

Mesai saatleri içerisinde Nöbetmatik Eczanenizin adını günün tarihini mevcut saati ve sağlıklı günler mesajını yada sizin ekleyebileceğiniz reklam yada duyuru metinini gösterebilir.

02.

Nöbetçi Eczane Ekran Görüntüsü

Mesai saatlerinden sonra nöbetçi eczaneler otomatik olarak nöbet panosunda gözükür. Nöbetçi eczanenin konum bilgisi qrcode (Kare Kod) olarak ekranın sağında yayınlanır. Nöbetçi eczaneyi arayan kişiler tarafından akıllı telefonlarından bu kare kod okutularak nöbetçi eczanenin konumu telefonda otomatik olarak belirir ve adres tarifi akllı telefondan otomatik olarak yönlendirilir.

03.

Reklam ve Duyuru Ekran Görüntüsü

Mesai saatleri içerisinde Nöbetmatik Eczanenizin adını günün tarihini mevcut saati ve istediğiniz reklam mesajını yayınlar. Cep telefonu Android app üzerinden istediğiniz ekranı açıp kapatabilir istediğiniz mesajı yada reklamı yazıp gün içinde normal led tabela gibi kullanabilirsiniz. İstediğiniz reklamı isterseniz E logolu şekilde de ekleyebilirsiniz.

Türkiye Genelinde 42 İl'de
350+ Referans Eczane

Ürün Kendi Alanında Rakipsiz Eczanemizde Kullanmak Için Aldık..Beklediğimden Çok Çok Iyi Kibar Ve Gösterişli Bir Pano Tek Yapmaniz Gereken Bulundugunuz Il Ve Ilce Bilgilerini Ayarlayip Wifi Ye Baglamak..Kendi Kendine Nöbet Listesini Calisma Saatlerinize Göre Güncelliyor..Magaza Da Gayet Ilgili Ve Ürünün Arkasında

Levent Eczanesi Şarkikaraağaç/ISPARTA

BÖYLE BİR ÜRÜN YAPTIGINIZ İÇİN SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. DAHA ÖNCE KULLANDIGIMIZ NÖBET PANOSUNA 4 AYLIK NÖBET GİRMEK BİR ÇİLEYDİ BİZE ŞİMDİ OTOMATİK OLARAK KENDİ YAPIYOR ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER HAYIRLI İŞLER SİZLERE HERKESE TAVSİYE EDERİM.

ORDU ECZANESİ Osmangazi/İZMİR

Çok Güzel Otomatik Olarak Güncelliyor Odanın Sisteminden Alıyor Çok Memnunum

Ziya Savran -Savran Eczanesi Kınık/İZMİR

Türkiye genelinde 42 farklı ilde 350+ Eczane NöbEtmatik sistemi ile rahata kavuştu

 

Sizde bu gruba dahil olmak istermisiniz?

Sıkça Sorulan Sorular

İnternet bağlantısını nasıl sağlıyor?

Eczanenizin Wi-fi (Kablosuz) ağına bağlanıp güncellemeleri yapar.

Nöbetçi Eczaneleri nereden ve ne zaman güncelliyor?

Eczacılar odası web sitesi üzerinden her sabah mesai başladığında güncelleme yapar.

Nöbetmatik boyutları nedir?

3 boyut olarak tasarlanmıştır.
16 x 64 cm
25.6 x 102.4 cm
32 x 128 cm

Cihaz dış mekanda çalışmaya uygun mu?

Nöbet tabelası IP65 standartlarına uygun olarak tasarlandığı için su geçirmez özelliktedir. Rahatlıkla eczanenin dışına montaj yapılarak kullanılabilir.

Kepenk kullanan Eczaneler için çözümünüz var mı?

Kepenk kullanan müşteriler rahatlıkla Nöbetmatik kullanabilir. Bu modeli kullanan birçok Eczane referansımız mevcuttur.

Montajı nasıl yapılacak?

Montajı genellikle eczacılar yapıyor. Biz bütün kurulumları yapıp cihazı hazır halde gönderiyoruz siz sadece yerine asıp cihazı fişe takıyorsunuz ve sistem otomatik olarak çalışmaya başlıyor.

Garanti süresi ne kadar?

Garanti süresi 2 yıldır.

30 Gün Koşulsuz Geri İade İmkanı

Her türlü soru ve bilgi almak için aşağıdaki butonu tıklayıp formu doldurun.
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.