yeni nesil nöbet tabelası

eczanenin Kablosuz ağına bağlanır nöbetleri tam otomatik günceller

Hergün Nöbet Kartı Yazdırmaktan Sıkılmadınız mı?

Nöbetmatik Eczanenin Kablosuz (Wifi) Ağına Bağlanır ve Nöbetçi Eczaneleri Eczacılar Odası Web Sitesi Üzerinden Günceller.

Courses in the book

Her gün eczane nöbet kartı hazırlamak, isim girmek ve liste oluşturmak zorunda kalmadan daha profesyonel bir çalışma imkânı sunan ve şık bir görünüm sağlayan otomatik güncellemeli nöbet panosu Nöbetmatik  Bulunduğunuz ilin nöbet listesini her sabah otomatik olarak güncelleyen, akşam mesai saati bitiminden sonra ekranında gösteren ve kare kod ile kullanıcıların akıllı telefonlarına nöbetçi eczane adres tarifini kolayca aktarabilen eczane nöbet panosu, beş dakikalık kolay kurulum ve tak çalıştır özelliği, ince, şık ve renkli tasarımı ile Elektrobil Bilişim’de sizleri bekliyor.  

Günün nöbetçi eczanelerini ilin eczacılar odası web sitesinden her sabah otomatik olarak güncelleyerek akşam mesai bitiminden sonra hafta sonu ve resmi tatillerde tüm gün gösterir.
NöbEtmatik Mesai Saatlerindeki Ekran Görüntüsü
Mesai saatleri içerisinde Nöbetmatik Eczanenizin adını günün tarihini mevcut saati ve sağlıklı günler mesajını yayınlar gün içinde normal tabela gibi kullanabilirsiniz.
NöbEtmatik Nöbetçi Eczane Görüntüsü
Mesai saatlerinden sonra nöbetçi eczaneler otomatik olarak tabelada gözükür. Nöbetçi eczanenin konum bilgisi qrcode (Kare Kod) olarak ekranın sağında yayınlanır. Nöbetçi eczaneyi arayan kişiler tarafından akıllı telefonlarından bu kare kod okutularak nöbetçi eczanenin konumu telefonda otomatik olarak belirir ve adres tarifi akllı telefondan otomatik olarak yönlendirilir.

NöbEtmatik

16x64 cm
2500
₺1749
  • 16x64 cm Büyüklük
  • İç ve Dış Mekanda Kullanılabilir.
  • RGB Led Teknolojisi ile Üretilmiştir.
Popüler

Midle NöbEtmatik​

26 x 103 cm
3000
₺2499
  • 26x103 cm Büyüklük
  • İç ve Dış Mekanda Kullanılabilir.
  • RGB Led Teknolojisi ile Üretilmiştir.
Yeni ürün

Big NöbEtmatik

32 x 128 cm
4000
₺2999
  • 32x128 cm Büyüklük
  • İç ve Dış Mekanda Kullanılabilir.
  • RGB Led Teknolojisi ile Üretilmiştir.
Yeni ürün

45 Days of Growth

Proven Ways To Grow Your Business Faster!

Penatibus fames anim excepturi sollicitudin vulputate, sapien arcu, veniam dictumst, tempus laborum, dictum rutrum corrupti mollit, primis vel elementum debitis duis praesenti.